English
Persian


آموزشگاه فخر آریا

مژده به علاقمندان کتاب تکنیک طلا و جواهر سازی
تالیف استاد :یدالله جواهری آریا

چاپ دوم این کتاب بصورت ( DVD) تصویری همراه با دو ( DVD) آموزشی گام بگام در پیشرفت ساخت زیورآلات با ویرایشی جدید منتشر شد . این بسته زیبا که همراه با سه (DVD ) می باشد هم اکنون آماده ارائه به دوستداران این فنون است .


========================================


آموزشگاه فخر آریا مفتخر است که با تاسیس و مدیریت آقای یدالله جواهری و سابقه پنجاه ساله در اتحادیه طلا و جواهر سازی تهران را دارد اقدام به آموزش این حرفه نموده است؛
این آموزشگاه به استناد تاییدیه اتحادیه کشوری و طبق استاندار های سازمان فنی حرفه ای که از معتبر ترین مراکز آموزشی کشور می باشند آماده خدمات به علاقمندان است . کادر آموزشی با داشتن اساتید مجرب و کار آزموده چون آقای محسن طاهر حکاک که بیش از سی سال در حرفه طلا وجواهر سازی کار کرده و هم اکنون ده سالی است که به بخش آموزشی پرداخته است .اساتید بزرگ دیگری که سالهاست در فنون مختلف جواهر سازی چون طراحی ، گوهر شناسی ، مجراجکاری ( مرصع کاری ) کار کرده اند زیر نظر استاد جواهری مشغول تدریس می باشند . اما فروشندگی مکمل ( مغازه داری ) توسط استاد ارجمند یدالله جواهری که بیش از 45 سال در تهران و آلمان مغازه طلا و جواهر فروشی داشته اند تدریس می گردد . 

جهت رؤیت مقاله با عنوان ( به صنعت طلا و جواهر باید ریشه ای نگریست ) با قلم استاد یدلله جواهری بر روی این متن کلیک فرمایید

 

  

======================================================

شما عزیزان می توانید از مجموعه کتاب های زیر انتخاب نموده و ضمن پرداخت هزینه هریک، بطور مستقیم در محل آموزشگاه دریافت نمایید.
مجموعه سوالات آزمون
فرهنگ ساعت و ساعتسازیفردای بهتر

 
عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی

ایمیل

اشتراک لغو اشتراک
قیمت لحظه ای طلا